Regenerace Facebook

Přátelé

Eminent - dobré knihy


Předplatné


Rádio Místo setkávání


Spagyria -  zdraví z přírody


Víkendové semináře v GALERII REGENERACE

V Galerii REGENERACE se konají také některé vícedenní vzdělávací kurzy, semináře a workshopy, které pro své čténaře i širokou veřejnost organizujeme. Není-li u akce uvedeno jinak, začátek je vždy v sobotu v 10 hodin a konec v neděli odpoledne. Počet účastníků je omezen.

Rezervace a další informace na tel. 724 026 098 nebo na adrese agentura@regenerace.cz.

Program

Jaroslav Dušek uvádí: 25 Let Regenerace

5. října od 19:00 hodin - Jaroslav Dušek

Měsíčník o zdraví a poznání oslavuje letos na podzim 25 let svojí existence. Známý herec, improvizátor a režisér uvede osobnosti, které stály u zrodu časopisu a které ho provázely v dalších letech.

Kromě jiných se představí Milan Calábek (zakladatel Univerzity Nového věku), Valdemar Grešík (bylinář), Josef Jonáš (průkopník celostní medicíny u nás), Marta Foučková (psychoterapeutka), Jan Šula (lékař), Josef Schrötter (léčitel), Jitka Vodňanská (psychoterapeutka), Vlastimil Hela (kouč a organizátor Keltského telegrafu), Petr Sedláček (lékař), Patricie Anzari (psychoterapeutka), manželé Patakyovi (re?exní terapeuti) Jiří Janča (syn Jiřího Janči, legendárního průkopníka alternativní medicíny), Vláďa Vytásek (bylinář) nebo současná šéfredaktorka Pavlína Brzáková a další autoři.

Ohlédneme se také za těmi, kteří tu byli s námi a svým životem a dílem přinesli významný vklad do utváření časopisu.

Na didgeridoo doprovází Ondřej Smeykal.

Informace: Městská knihovna ? tel.: 257 532 908, 257 532 013, pokladna ? tel.: 222 113 425, 222 113 377.

Cena: 150,- Kč

Přihlášky na jednotlivé kurzy zasílejte na adresu agentura@regenerace.cz. Uveďte vždy: název kurzu, termín, své jméno a příjmení, svou adresu, email a telefon, na který vám můžou být sděleny podrobnosti, případně oznámeny aktuální změny.

Změna programu vyhrazena! Program bude průběžně doplňován a aktualizován.

Více informací...

Jak se k nám dostanete?

REGENERACE sídlí na adrese: Starostřešovická 79, Praha 6-Střešovice. Do stanic Ořechovka a Baterie jezdí tramvaje 1 a 18 od metra "A" Malostranská a číslo 2 z konečné metra "A" Dejvická, směr Petřiny.

Doporučujeme vystoupit na stanici Ořechovka, vydat se cca 30 metrů směr Petřiny, poté šikmo vzhůru po cestě k penzionu U Hroňků a za ním vlevo do ulice Starostřešovická. Domeček redakce a galerie najdete po pravé straně uličky, modře natřené dveře se štítkem REGENERACE.

Prakticky stejný popis cesty platí i pro jízdu automobilem. Auto doporučujeme zanechat v ulici Nad Hradním vodojemem před penzionem či v blízkém okolí a pokračovat pár desítek metrů pěšky.

Mapa

Kliknutím si otevřete větší mapu

Kliknutím na obrázek lze mapu zvětšit.

Zdraví z REGENERACE

Více informací...

Rozhovory REGENERACE

Více informací...

Knižní tipy REGENERACE

Více informací...

Esoterické fenomény

Více informací...

Informace

  • Galeriie REGENERACE je veřejné místo určené k výstavám, přednáškám a setkáním. Společně s redakcí sídlí na adrese: Starostřešovická 79, Praha 6-Střešovice.
  • Jak se k nám dostanete, názorně ukazuje mapka. Jezdí k nám tramvaje č. 1, 2 a 18, vystupuje se na stanici Ořechovka. Chcete-li se projít, je to k nám od Pražského hradu opravdu kousek. Pojedete-li autem, najdete v okolních uličkách z obou směrů od Dejvic nebo Vojenské nemocnice pokaždé dost místa na zaparkování.

Akce našich přátel - inzerce

Kde nás najdete?

Astrovíkend, esoterický festival